HR GENERALIST / Personalist/ka v menší spol. s AJ

Personalistika a HR · Praha

Pro zahraniční společnost z oblasti spotřební elektrotechniky, která transformuje divizi v Praze obsazujeme novou pozici Personalist/ HR Generalist hledáme kandidátku/ta, která/rý má zkušenost na obdobné pozici, má aktivní AJ ( část zaměstnanců jsou cizinci z celé Evropy) a komunikuje se s centrálou v zahraničí v AJ, nutná je však i aktivní ČJ. Divize má do 50 zaměstnanců a k pozici HR spadá i fleet management několika aut.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ( HR, andragogika, ekonomika apod..)
  • praxe na obdobné pozici personalisty ( ideálně mezinárodní spol.)
  • dobrou znalost zákoníku práce a HR problematiky
  • zkušenost se zaměstnáváním expatů, cizinců
  • samostatnost, spolehlivost, organizační schopnosti, proaktivitu
  • velmi dobrou znalost MS Office
  • aktivní znalost AJ – nutná ( denní komunikace )
  • obecná znalost fleet managementu vítána

Pracovní náplň:

  • podpora a poradenství zaměstnancům a managerům v oblasti HR
  • komplexní zajišťování personální agendy, vedení HR DTB
  • koordinace BOZP, lékařské prohlídky, občasné relokace
  • příprava podkladů pro mzdy, spolupráce se mzdovou účetní
  • zajištění náborů dle požadavků, smluvní agenda
  • měsíční reporting HR managementu v ČR a do zahraniční centrály
  • denní spolupráce s HR mangerkou v ČR ohledně HR požadavků, standardů
  • komunikace se zaměstnanci, podpora klíčových HR procesů, roční hodnocení
  • zodpovědnost za Fleet management & Insurance management ( několik vozidel)
  • převzetí, předání a kontrola vozidel, správa palivových karet
  • administrativní řešení poškození vozidel, pokut, správa dat ve fleet SW

Nabízíme:

  • zajímavou a samostatnou HR pozici s přesahem
  • zázemí stabilní a prestižní zahraniční společnosti
  • motivující finanční ohodnocení a řadu benefitů
  • pracoviště nedaleko metra A v Praze 6
  • přátelský tým, příjemné pracovní prostředí
  • nástup leden 2021 či dohodou

V případě vašeho zájmu uvítáme vaše CV v AJ, ČJ.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz