HR GENERALIST temporary job

Personalistika a HR · Praha

Pro zahraniční společnost z oblasti přístrojové techniky, hledáme na novou dočasnou pozici HR generalist kolegyni, která převezme od HR managera péči o pobočku v ČR, bude s ním v denním kontaktu. Pozice je zatím na půl roku, mohla by být případně na zkrácený úvazek, preferujeme celý. Nutná je výborná AJ pro denní komunikaci.

Požadujeme:

  • SŠ/ VŠ vzdělání v HR či ekonomickém oboru apod.
  • zkušenost v oblasti personální agendy a personalistiky
  • odpovídající praxe na obdobné pozici 2 roky
  • velmi dobrá znalost PC (MS Office, Excel, PP).
  • výborné komunikační a organizační schopnosti, pečlivost, spolehlivost
  • samostatnost i týmovost, diskrétnost, pracovitost
  • aktivní znalost AJ, výborná ČJ

Pracovní náplň:

  • denní komunikace se zaměstnanci a managementem v ČJ a AJ
  • příprava pracovně-právní dokumentace pro nové zaměstnance (pracovní smlouvy a související dokumenty) a dokumenty související s odchodem zaměstnanců (výstupní listy a podobně)
  • vedení personální agendy jednotlivých zaměstnanců
  • pracovně-právní poradenství zaměstnancům dle potřeby
  • spolupráce při náboru nových zaměstnanců, spolupráce s externími personálními agenturami
  • příprava a kontrola podkladů pro zpracování mezd zaměstnanců společnosti
  • zpracování podkladů v oblasti firemních benefitů
  • zajištění agendy úrazového a životního pojištění zaměstnanců společnosti
  • kontrola knihy jízd, jako podkladu pro zpracování mezd zaměstnanců společnosti
  • pravidelný měsíční reporting za českou pobočku v oblasti HR
  • úzká spolupráce s HR managerem (Čech) pro část Evropy dle potřeby

Nabízíme:

  • zajímavou, komplexní pozici v oblasti HR agendy s časovým omezením
  • příjemné pracovní prostředí se sídlem u metra A, Praha 6
  • sympatický tým kolegů
  • odpovídající platové ohodnocení
  • zajímavé zaměstnanecké benefity
  • nástup duben 2024

Těšíme se na vaše CV v českém a anglickém jazyce.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz