HR marketing Specialist /Employer Branding Specialist

Marketing / Personalistika a HR · Praha

Pro významnou mezinárodní poradenskou a konzultační společnost hledáme na novou pozici HR marketing specialistu/ Employer Branding Specialistu, který bude součástí marketingového týmu. Pozice je vhodná pro kandidáty s kombinací Marketing a HR.

Požadujeme:

VŠ vzdělání v oblasti marketingu, HR

2 roky praxi na pozici marketing / HR marketing/ employer branding specialist apod.

Orientaci v oblasti employer brandingu a HR marketingu

Výrazný zájem o marketing, HR problematiku

Týmovost, kreativitu, systematičnost, analytické a koncepční myšlení

Velmi dobrou znalost MS Office/Google Docs

Aktivní znalost AJ

Náplň práce:

Analýza stávající situace, příprava a realizace employer branding výzkumu

Příprava a realizace employer branding strategie

Řízení externích komunikačních agentur

Řízení interního projektového týmu

Tvorba kreativního obsahu (copywriting, získávání multimediálního obsahu)

Řízení obsahu na jednotlivých kanálech (sociální sítě, webové stránky, veletrhy apod.)

Úzká spolupráce se zahraniční centrálou v AJ, HR oddělením

Nabízíme:

Zajímavé prostředí mezinárodní prestižní společnosti

Samostatnou a kreativní pracovní náplň spojenou s komunikací inspirativních témat

Možnost dalšího vzdělávání a osobního i kariérního růstu

Zajímavé finanční ohodnocení a atraktivní benefity

Přátelský pracovní tým

Nástup možný ihned

V případě vašeho zájmu uvítáme vaše CV v ČJ a AJ.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz