HR/RECRUITMENT SPECIALISTA – výrobní podnik

Personalistika a HR / Výroba a průmysl · Praha

Pro středně velkou výrobní společnost (strojírenství, technika, automotive), hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici HR Specialist/Recruitment Specialist. Hledáme člověka se zkušenostmi s náborem dělnických pozic ve výrobě. Nehledáme seniorního managera, ale samostatného specialistu v oblasti náborů.
Hledáme člověka energického, aktivního, samostatného. Daná pozice je součástí menšího fungujícího HR týmu.
Lokalita pracoviště jsou střední Čechy – Praha – Východ.

Náplň práce:
Zodpovědnost za vyhledávání a nábor nových zaměstnanců (75% dělnické profese, zbytek THP)
Spolupráce a výběr externích partnerů (agentury práce, headhunteři atd.) a jejich následný hlavní partner pro jednání
Příprava a realizace marketingových náborových kampaní
Realizace pracovní inzerce pro různé typy médií
Monitoring trendů na pracovním trhu
Vedení a vyhodnocování pohovorů
Zodpovědnost za proces onboardingu nových zaměstnanců
Reporting efektivity náborů a náborových zdrojů
Zapojení do ostatních HR projektů

Požadavky:
Zkušenost s nábory dělnických pozic – nutné
Znalost hlavních dodavatelů pro hledání zaměstnanců
Schopnost pochopit výrobní proces a uzpůsobit tomu hledání kandidátů
Kreativita při přemýšlení o zdrojích a způsobech, jak najít nové kolegy
Pozitivní přístup, energie, systematičnost
Přátelská osobnost schopná navazovat vztahy
Schopnost objektivně pracovat s kandidáty (hodnocení, komunikace s nimi)
Schopnost pracovat samostatně

Nabízíme:
Samostatnou práci v menším HR kolektivu, který táhne za jeden provaz
Práci pro stabilní firmu s budoucností
Ucelenou agendu zajišťování lidí(převážně do výroby)
Možnost uplatnit svůj talent a osobnost pro řadu sociálních kontaktů, jednání a práci s lidmi
Možnost zapojit svou kreativu pro vymýšlení efektivních náborových kampaní
Odpovídající finanční ohodnocení, využívání zaměstnaneckých benefitů

V případě zájmu zašlete životopis na adresu alice@openn.cz