HR SPECIALISTA/ HR generalista

Personalistika a HR · Olomoucký kraj

Pro zahraniční společnost z oblasti elektrotechniky hledáme na novou pozici HR specialistu/HR generalistku, která bude pečovat o desítky zaměstnanců v oblasti základní HR oblasti. Intenzivně bude spolupracovat s HR managerkou v Praze a reportovat do zahraničí v AJ. Místo pracoviště je Přerov.

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ vzdělání, ideálně zaměření HR, andragogika apod.
  • zkušenosti v oblasti v oblasti personalistiky a HR
  • obecnou znalosti z personální agendy a zákoníku práce
  • zkušenost s dalšími HR aktivitami – vítána
  • velmi dobré komunikační a organizační dovednosti, zodpovědnost
  • pečlivost, proaktivitu, týmovost, ochotu, empatii
  • AJ aktivně ( především písemně, emaily, reporty, ale občas telefony..)

Pracovní náplň:

  • pravidelná spolupráce s HR mangerkou z centrály v Praze
  • úzká spolupráce s liniovými managery a dodavateli služeb
  • zajištění HR administrativy, smlouvy, BOZP, lékařské prohlídky
  • nábory na volné pozice, převážně technické
  • spolupodílení se na lokálních HR projektech dle potřeby
  • zajištění odborných i povinných školení
  • péče o personální data, pravidelné reporty v AJ

Nabízíme:

  • zázemí stabilní zahraniční stabilní společnosti
  • zajímavou, pestrou samostatnou pracovní náplň
  • perspektivní zaměstnání, přátelský tým
  • možnost profesního i osobnostního růstu
  • dovolená navíc, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, mobil….
  • nástup možný ihned či dohodou

V případě vašeho zájmu uvítáme vaše CV v ČJ a AJ.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz