HSE MANAGER PRO CEE (ISO 45001 a ISO 14001)

Kvalita a kontrola jakosti / Věda a výzkum · Praha

Pro našeho klienta, zdravotnickou nadnárodní společnost se sídlem v Praze, hledáme zkušeného/ou kandidáta/tku na pozici:

HSE Manager pro CEE (ISO 45001 a ISO 14001)

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání (chemie, přírodní vědy, životní prostředí),
  • praxe v oblasti environmentálního managementu nebo managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci
  • znalost pravidel a zkušenost se systémy ISO 14001, ISO 45001podmínkou,
  • odborně způsobilá osoba pro BOZP a PO
  • český a anglický jazyk na velmi dobré úrovni slovem i písmem,
  • organizační schopnosti a proaktivní přístup k práci,
  • ochota cestovat několikrát za rok na audity do zahraničí
  • odpovědnost, flexibilita, spolehlivost, pečlivost, samostatnost.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za zavedení, udržování a kontrolu korporátních požadavků v oblasti environmentální management a BOZP a PO v laboratořích
  • zodpovědnost za rozvíjení a dodržování zavedeného systému environmentálního managementu dle ISO 14001
  • kontrola a udržování požadavků dle norem 14001 a 45001 v laboratořích a jejich přípravu na certifikace
  • zodpovědnost za rozvíjení a dodržování zavedeného systému managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci dle ISO 45001,
  • zodpovědnost za řízení a vedení dokumentace a záznamů v souladu s požadavky obou systémů,
  • poskytnutí konzultace a školení vedoucím pracovníků CEE v oblasti HSE
  • spolupráce v rámci skupiny HSE pro divizi Life Science Europe, Midle East & Afrika a HSE Lead Managerem této skupiny,
  • řízení a správa informací na korporátním portálu HSE,
  • řízení skupiny HSE manažerů v jednotlivých zemích regionu CEE,
  • provádění interních auditů dle lokálních a korporátních požadavků HSE v regionu CEE.
  • řízení skupiny lokálních HSE manažer. CEE regionu.

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí mezinárodní společnosti
  • Perspektivu zaměstnání v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Zaměstnanecké bonusy:roční bonusy, přízpěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • MultiSport karta
  • Vzdělávání na pracovišti i mimo něj (kurzy, školení, e-learning)

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz