International Business Development Specialist

Farmacie / Marketing / Prodej a obchod · Praha

Pro úspěšnou, stále rostoucí obchodní společnost s mezinárodním přesahem, která působí v prostředí lékáren, zdravotnického materiálu a produktů, jejich distribuci a logistice, hledáme kolegu/kolegyni na novou pozici International Business Development Specialist.

Hledáme aktivního, přesvědčivého, asertivního člověka, obchodně zkušeného, který  bude zodpovědný za udržování, budování a rozšiřování mezinárodního business developmentu v dalších zemích Evropy, kde společnost působí.

Jaký je popis pozice a zodpovědnosti:

  • V rámci CEE regionu analyzovat jednotlivé obchodní příležitosti a projekty
  • Implementovat strategické obchodní aktivity napříč všemi pobočkami CEE regionu
  • Sledovat, vyhodnocovat a prezentovat jednotlivé fáze obchodních projektů podle požadavků managerům na centrále
  • Vyhledávat nové obchodní příležitosti a možnosti obchodní spolupráce
  • Průběžná spolupráce napříč společností, v jednotlivých odděleních a v celé společnosti

Jakého člověka hledáme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně ekonomický směr
  • S relevantními zkušenostmi z oblasti business developmentu a projektů
  • S pracovní praxí v oblasti farmacie, zdravotnictví (2 roky)
  • Asertivního, přesvědčivého, schopného argumentovat, vyjednávat
  • Se schopností naslouchat a zároveň výborně komunikovat a prezentovat
  • Flexibilního a stresuodolného člověka, zdravě sebevědomého, který se nebude ostýchat přijít s novými nápady
  • Ochotného cestovat v rámci daného CEE regionu
  • S kvalitní znalostí práce na PC – MS Office
  • S velmi kvalitní znalostí angličtiny slovem i písmem pro pracovní využití

Pracovní nabídka pro kandidáta:

  • Možnost vybudovat si novou pozici uvnitř obchodně skvěle fungující společnosti
  • Možnost pracovat s vysokou dávkou samostatnosti a seberealizace
  • Rozšířit si globální pohled na farmaceutický business
  • Kreativní a různorodou práci
  • Kvalitní a motivující platové ohodnocení a širokou škálu zaměstnaneckých benefitů

V případě zájmu zašlete životopis na adresu alice@openn.cz