INTERNÍ TRENÉR PRO ČESKOU REP., SLOVENSKO, POLSKO, RUMUNSKO

Personalistika a HR / Vzdělávání a školství · Praha

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost v Praze, hledáme zkušeného kandidáta/tku na pozici:

Náplň práce:

  • Tvorba, plánování, vedení a vyhodnocení lokálních a regionálních tréninků v oblasti: měkkých a obchodních dovedností, vedení týmu, komunikace, vyjednávání, sebepoznání, sebereflexe, asertivita, motivace, zpětná vazba, mentoring, koučing a další.
  • Koordinace korporátních e-learningových školení a jejich adaptace do zemí dalších zemí
  • Vedení úvodního setkání nových zaměstnanců
  • Obnovení adaptačního programu
  • Práce s talenty – podpora tvorby a naplnění rozvojových plánů
  • Zpracování kariérní mapy napříč společností
  • Podpora firemní kultury a hodnot společnosti
  • Administrativní správa E-learning systému
  • Příprava tréninkového plánu a centrální organizace všech školení ve společnosti
  • Vyhodnocení a zpracování výsledků průzkumu spokojenosti zaměstnanců
  • Spolupráce na HR projektech

Požadujeme:

  • Min. 7 let zkušenosti na pozici Interního lektora ve středně velké společnosti
  • Aktivní znalost češtiny
  • Anglický jazyk na velmi dobré úrovni, umožňující komunikovat a trénovat v anglickém jazyce
  • Pozitivní přístup
  • Profesionální projev
  • Otevřenost ke změnám, nové trendy v rozvoji zaměstnanců
  • Tvůrčí schopnost a kreativitu v rámci rozvojových aktivit
  • Aktivní řidič- občasné cestování v rámci regionu CEE

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní stabilní společnosti
  • Zajímavou a pestrou práci s možností dalšího odborného rozvoje
  • Moderní pracovní prostředí, přátelský kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Penzijní připojištění
  • Čtvrtletní bonusy, měsíční prémie
  • MultiSport karta
  • Notebook a mobilní telefon
  • Firemní akce

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz