IT ADMINISTRATOR/ infrastruktura, sítě

IS/IT: Správa systémů a HW / IS/IT: Vývoj aplikací a systémů · Praha

Pro zahraniční holdingovou společnost z oblasti energetiky, hledáme kandidáta jako rozšíření týmu na pozici IT administrátor ( aplikační specialita) , který bude spolupracovat s IT kolegy a uživateli.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ ideálně v IT, technickém oboru
  • Předchozí praxe alespoň 3 roky nebo odpovídající zkušenosti
  • Znalost technologie Microsoft Windows Server
  • Znalost sítí LAN/WAN
  • Komunikační schopnosti, zodpovědnost, učenlivost a proaktivní přístup
  • Ochota dále se vzdělávat či specializovat dle zvoleného zaměření
  • Znalost AJ alespoň na technické úrovni, komunikativní, výborná znalost ČJ

Pracovní náplň:

  • Správa firemní infrastruktury pro skupinu společností
  • Administrace serverů (fyzických či virtuálních) a vybraných aplikací
  • Poradenství v rámci SW a HW, service desk podpora L2 +
  • Analýzy potřeb uživatelů IT, nasazování aplikací
  • Testování nových aplikací, jejich aktualizace, přístupová práva u nových aplikací
  • Denní komunikace s uživateli a dalšími IT kolegy
  • Spolupráce na realizaci strategických a rozvojových projektů ve firmě

Nabízíme:

  • Samostatnou odbornou pozici v IT týmu s možností profesního růstu
  • Příjemný přátelský pracovní tým a zaškolení
  • Odpovídající finanční ohodnocení a prémie
  • Odborná školení a rozvojové programy
  • Řadu firemních benefitů (mobil, stravenky, dovolená navíc, sick days, penzijní pojištění, možnost HO…..)
  • Příjemné pracovní prostředí u stanice metra B
  • Nástup ihned či dohodou

V případě vašeho zájmu uvítáme vaše CV.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz