IT Architekt

IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení / IS/IT: Správa systémů a HW / IS/IT: Vývoj aplikací a systémů · Praha

Náš klient, poskytovatel telekomunikačních služeb  se sídlem v Praze, hledá vhodného kandidáta na pozici IT Architekt.

 Náplň práce:

  • Definice systémové architektury
  • Analýza business požadavků
  • Tvorba zadávací dokumentace pro externí firmy
  • Kontrola a akceptace technického designu
  • Komunikace s externími firmami
  • Koordinace vývojových aktivit
  • Tvorba dokumentace a technických specifikací
  • Aktivní účast na rozvojových aktivitách společnosti v oblasti IoT (Hackathony, Case studies)

Požadujeme:

  • Vzdělání technického směru
  • Znalost microservice a SOA konceptů
  • Detailní znalost fungování protokolů HTTP, Websocket a MQTT
  • Zkušenosti s microservice architekturou a clusterovými řešeními
  • Zkušenosti  databází SQL a NoSQL  (MySQL, Cassandra, MongoDB výhodou)
  • Znalost JBOSS platformy
  • Obecná znalost Linux prostředí
  • Zkušenosti s vývojem software
  • Analytické myšlení
  • Zájem o nové technologie
  • Kreativita
  • Ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Zajímavou práci na hlavní pracovní poměr
  • Možnost seberealizace a profesního růstu v rámci společnosti
  • Systém volitelných zaměstnaneckých benefit
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Pružnou pracovní dobu
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • Týden dovolené navíc, 4 dny zdravotního volna

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz