IT PROJECT MANAGER / application analyst

IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení / IS/IT: Správa systémů a HW / IS/IT: Vývoj aplikací a systémů · Praha

Pro významnou zahraniční společnost hledáme kolegu na pozici IT project managera, který/á má znalosti z oblasti řízení IT projektů. Projekty se budou realizovat v ČR případně i zahraničních pobočkách (CEE). Potřebná je znalost projektové metodiky a schopnost koordinovat, organizovat.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ – vzdělání technického / IT zaměření
  • zkušenost nebo účast na projektovém řízením
  • znalost projektového managementu, metodika př. Angile, PRINCE2, SCRUM výhodou
  • znalost Microsoft aplikačního prostředí (SharePoint, SQL Server, .NET Framework, Active Directory, Windows Server)
  • znalost Microsoft Dynamics NAV (výhodou)
  • aktivní znalost AJ ( komunikace s centrálou v zahraničí, podklady…)
  • samostatnost, komunikativnost a proaktivní přístup k řešení problémů
  • analytické myšlení i organizační schopnosti, ochotu, nadšení pro věc

Náplň práce:

  • podpora projektů a dohled nad implementací IT řešení a aplikací
  • zodpovědnost za vedení menších i větších IT projektů v ČR i zahraničí
  • analýza potřeb a požadavků interních zákazníků ( divizí, týmů, poboček)
  • zpracování procesu, nastavení, výběr externích či interních dodavatelů
  • kontrola a řízení časového harmonogram projektu a budgetu
  • komunikace s dodavateli, subdodavateli a dalšími složkami
  • přípravy reportů a přehledů vedení společnosti, komunikace v AJ
  • plánování a určování priorit v souladu se strategií společnosti

Nabízíme:

  • samostatnou pozici s možností dalšího profesního růstu
  • práci na zajímavých projektech
  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský pracovní tým
  • motivující finanční ohodnocení a firemní benefity
  • možnost nástupu ihned či dohodou

V případě vašeho zájmu uvítáme vaše CV.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz