IT PROJECT MANAGER (CRM, E- commerce)

IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení / IS/IT: Vývoj aplikací a systémů · Praha

Pro významnou českou společnost z oblasti prodeje bytových prvků a komponent, hledáme kandidáta na pozici PROJECT MANAGER IT (CRM /e-commerce) Hledáme profesně i osobnostně a vyzrálou osobnost, která se bude podílet na vedení a koordinaci projektů, bude spolupracovat s interními týmy sales, marketingem, službami a řešit externím vývojovým týmem nastavení změn a funkcionalit.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • zkušenost na obdobné pozici vedení projektů, SW, webových řešení, CRM, ERP
  • výraznou technickou orientaci, schopnost vhledu do potřeb sales, MKT týmů
  • týmovost, systematičnost, logické myšlení, schopnost argumentovat
  • komunikační a organizační dovednosti, proaktivitu, výborný time managment
  • schopnost pochopit, formulovat a předávat informace vývojovému týmu
  • zkušenosti s vedením projektů a týmu nutná
  • zkušenost práce v SAP a zkušenost s programováním (Java, Angular) vítána
  • aktivní český jazyk a denní komunikace v něm, AJ technická
  • ŘP skupiny B

Pracovní náplň:

  • denní komunikace s týmy firmy- sales, marketing, služby…definování požadavků směrem k CRM systému a jeho propojení se SAP, SAC
  • spolupráce s interními týmy vývoje na definici produktových a jiných zadáních
  • zadávání požadavků a konzultace s týmem vývojářů, solution architektem, scrum masterem, business konzultantem, testery
  • práce s metodikou SAFE, práce s nástroji Jira, Confluence
  • zodpovědnost za funkcionalitu – produktový vlastník CRM řešení
  • pravidelné schůzky se zadavateli požadavků ( př. sales, služby..) jejich definice, analýzy a přepis business požadavků pro vývojové týmy
  • spolupráce s dalšími project managery/ product ownery
  • pomoc transformace tradičního obchodu do online prostředí
  • nepravidelné cesty na centrálu mimo Prahu

Nabízíme:

  • samostatnou, managerskou pozici a možnost podílet se na rozvoji firmy
  • práci ve stabilní, obchodně úspěšné české společnosti s tradicí
  • možnost práce a zodpovědnost pracovat na klíčovém projektu
  • práce v přátelském a stabilním prostředí
  • kombinace práce ve firmě a HO
  • odpovídající finanční ohodnocení a řadu benefitů
  • nástup dohodou

V případě vašeho zájmu zašlete vaše CV .

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz