IT Site Manager

Auto - moto / IS/IT: Správa systémů a HW · Praha

Pro mezinárodní společnost, která se zabývá importem, prodejem a servisem nákladních automobilů s významným postavením na českém trhu, hledáme nového kolegu na pozici IT Site Manager, který má prokazatelné pracovní zkušenosti v oblasti automotive. Nehledáme managera, který vede tým IT lidí, ale hledáme samostatného seniorního IT kandidáta s business analytickým vhledem.

Jaký profil hledáme:
– SŠ/VŠ vzdělání technického směru
– zkušenost na pozici IT manager, IT specialista, případně manager aftersales
– znalost ERP systémů (MS Dynamics výhodou)
– povědomí o fungování dealerského IT systému
– orientace v automotive odvětví, znalost fungování jejich businessu
– znalost HW a SW v office prostředí
– týmového hráče, který bude schopen obhájit si své projekty, bude přesvědčivý v názorech
– komunikativnost, ochotu , schopnost vhledu, proaktivitu
– aktivní znalost AJ slovem I písmem – přímý nadřízený je v zahraničí

Pracovní náplň:
– řešení všech IT a telekomunikačních požadavků uživatelů
– koordinace projektů v rámci IT
– zodpovědnost za IT budget
– podpora IT projektů v ČR a na Slovensku
– technická podpora, údržba sítě, komunikace s dodavateli
– denní komunikace s uživateli v oblasti SW a HW, jejich řešení
– řešení administrativních záležitostí – účty, práva, smlouvy,…
– koordinace nákupu IT zařízení, výběrová řízení na dodavatele
– reporting o řešených požadavcích a komunikace s centrálou v AJ

Nabízíme:
– zázemí zahraniční úspěšné společnosti
– odpovídající finanční ohodnocení, 13. plat
– služební automobile I k osobnímu užívání , telefon, notebook, stravenky, Multisport karta a další
– nástup možný ihned, lokalita – východní kraj Prahy

Těšíme se na Váš profesní životopis v českém a anglickém jazyce!

V případě zájmu zašlete životopis na adresu alice@openn.cz