IT SPECIALIST – DYNAMICS NAV

IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení / IS/IT: Správa systémů a HW / IS/IT: Vývoj aplikací a systémů · Praha

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ – vzdělání technického / IT zaměření
  • znalost SW Dynamics Navision
  • orientace v relačních databázích
  • zkušenost v oblasti aplikační činnosti a podpory uživatelů
  • znalost Microsoft aplikačního prostředí (SharePoint, SQL Server, .NET Framework, Active Directory, Windows Server) – výhodou
  • aktivní znalost AJ ( komunikace s uživateli, centrálou v zahraničí, podklady…)
  • samostatnost, komunikativnost a proaktivní přístup k řešení problémů
  • analytické i technické myšlení, nadšení pro věc, proklientský přístup

Náplň práce:

  • SW podpora uživatelů a administrace Microsoft Dynamic NAV 2016
  • zodpovědnost za správu SW Dynamic NAV v ČR a zahraničí
  • podpora aplikace SharePoint
  • analýza potřeb a požadavků interních zákazníků ( divizí, týmů, poboček)
  • implementace a změny požadavků
  • spolupráce s externími dodavateli a dalšími kolegy v IT
  • návrhy řešení, vývoj pracovních postupů a workflow
  • denní komunikace v ČJ a AJ
  • občasná cesta do zahraničí

Nabízíme:

  • samostatnou pozici s možností dalšího profesního růstu
  • práci na zajímavých projektech
  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský pracovní tým
  • motivující finanční ohodnocení a firemní benefity
  • možnost nástupu ihned či dohodou

V případě vašeho zájmu uvítáme vaše CV.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz