IT SPECIALISTA / technik ( servery, sítě )

Elektrotechnika a energetika / IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení / IS/IT: Správa systémů a HW · Praha

Pro významnou společnost z oblasti elektrotechniky a techniky (IT, AV..) obsazujeme pozici IT specialisty, který se bude věnovat technické podpoře, poradenství a servisu v oblasti serverů a sítí ve firmách, které využívají SW a HW řešení firmy. Pozice je vhodná i pro juniornější kandidáty.

Požadujeme:

– SŠ, VŠ vzdělání. elektro, IT, informatika

– pracovní zkušenost v oblasti sítí a serverů

– znalost konfigurace síťových prvků, operačních systémů

– znalost síťových řešení CISCO výhodou

– vyhláška 50 § 5

– základní znalost virtualizačního prostředí (VMware) výhodou

– AJ- technická ( manuály, emailová komunikace s dodavateli)

– samostatnost, zodpovědnost, ochotu a pozitivní nastavení

– ŘP.Sk. B

Pracovní náplň:

– práce na různých zakázkách u zákazníků ( firmy)

– příprava řešení, návrhy struktury, instalace, integrace prvků

– spolupráce na serverových řešení zakázek ( AV projekty)

– servis a podpora nainstalovaných zařízení u zákazníků, jejich proškolení

– odborná podpora servisních a instalačních techniků, kolegů

– spolupráce na testování nových produktů

– práce v terénu u zákazníků dle potřeby, velká část vzdálená správa

Nabízíme:

– zajímavou, samostatnou pozici ve stabilní , středně velké společnosti

– odborné a produktové zaškolení, možnost dalšího vzdělávání

– možnost pracovat s nejnovějšími technologiemi AV, IT

– motivující finanční ohodnocení, řadu benefitů, časovou flexibilitu

– auto, mobil, notebook

– nástup možný dohodou / ihned

V případě vašeho zájmu uvítáme vaše CV.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz