IT SUPPORT/ IT specialista /IT administrátor – junior

IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení / IS/IT: Správa systémů a HW / IS/IT: Vývoj aplikací a systémů · Praha

Pro zahraniční společnost z oblasti automotive a logistiky hledáme kolegu/kolegyni v do IT týmu na pozici IT support / IT administrátor- junior. Pozice je zaměřena na IT podporu uživatelů firmy, jste součástí malého IT týmu. Budete komunikovat s uživateli v ČR i zahraničí.

Požadujeme:

  • SŠ/ VŠ vzdělání ( technické, IT..)
  • Znalost systémů Windows 10, Server 2016, aplikací MS Office 2016
  • Znalost aplikací Office 365 výhodou
  • Všeobecný přehled a zájem o IT technologie
  • Ochotu pomoci, poradit, vyřešit technické problémy a požadavky
  • Schopnosti týmové práce (komunikace s týmy z jiných zemí)
  • Časovou flexibilitu, ŘP sk. B, cesty na pobočky v ČR
  • AJ na komunikativní úrovni

Pracovní náplň:

  • denní komunikace s uživateli a jejich podpora
  • základní práce s Active Directory, DNS, DHCP, logy
  • zodpovědnost za podporu koncových uživatelů (Správa ticketů v systému Service Desk)
  • analýza uživatelských požadavků, příprava zadaní pro externí dodavatele
  • účast na IT projektech
  • příprava metodiky, manuálů a další podpůrné dokumentace IT
  • školení koncových uživatelů dle potřeby
  • denní komunikace v AJ s kolegy po Evropě

Nabízíme:

  • stabilní zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • zapracování, vzdělávání a systematický rozvoj a kariérní růst
  • přátelský tým a solidní pracovní prostředí
  • dobré finanční ohodnocení a roční bonusy
  • příspěvek na stravování, penzijní pojištění, občerstvení na pracovišti zdarma
  • každý měsíc příspěvek na konto v systému Benefity.cz (Cafeteria systém)
  • sick days (5 dní ročně), týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní dobu, příjemné pracoviště v širším centru Prahy
  • nástup možný ihned či dohodou

V případě vašeho zájmu uvítáme vaše CV v ČJ a AJ.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz