JUNIOR ÚČETNÍ

Administrativa / Bankovnictví a finanční služby / Ekonomika a podnikové finance · Praha

Náš klient, obchodní společnost zaměřená na zdravotnickou techniku se sídlem v Praze 3, hledá do svého týmu kandidáta/ku na pozici:

Náplň práce:

  • Kontrola, zadávání prvotních dokladů do účetního systému
  • Účtování vystavených faktury, skladové doklady, bankovní výpisy, interní doklady, zápočty
  • Bezhotovostní platební styk
  • Účtování pohybů na bankovních účtech
  • Správa odběratelského saldokonta, párování a proúčtování záloh
  • Cestovní příkazy, vyúčtování služební cest a školení
  • Spolupráce při přípravě měsíčních i ročních účetních závěrek
  • Časové rozlišení, dohadné položky

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Min. 2 roky praxe na stejné pozici
  • Znalost základních účetně-právních předpisů
  • Orientace v daňových zákonech – daň z příjmů a DPH
  • Dobrá znalost práce na PC (MS Office, zejména Excel)
  • Alespoň pasivní znalost AJ
  • Spolehlivost, pečlivost, přesnost, analytické schopnosti, týmový hráč, ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Přátelský kolektiv
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Firemní benefity (stravenky, příspěvek na jazykové vzdělávání, občerstvení, živ. pojištění)
  • Mobil
  • 5 týdnů dovolené, 2 sick day
  • Flexibilní pracovní doba

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz