Kalibrační technik / Servisní technik

Elektrotechnika a energetika · Praha

Pro mezinárodní společnost, působící v oblasti výroby, prodeje a servisu přístrojů pro bezpečnost, ochranu, safety, hledáme nového kolegu do servisního týmu na pozici Kalibrační technik / servisní technik. Charakter práce je rutinního rázu na centrále společnosti.

Požadujeme:

– SŠ vzdělání (elektrotechnická průmyslová škola)

– praxe na podobné pozici 2 roky, zkušenost z provozu

– technickou znalost elektronických zařízení

– samostatnost, spolehlivost, proaktivní přístup

– uživatelská znalost MS Office

– komunikativnost, zodpovědnost, pečlivost

Náplň práce:

– kalibrace přístrojů a zařízení (zejména alkohol testry)

– provádění oprav a kontrol přístrojů (schopnost občasného pájení)

– průběžná odborná zaškolení

– vedení servisní agendy, práce v systému, komunikace se zákazníkem

Nabízíme:

– servisní práci se špičkovými a kvalitními produkty

– nástup možný ihned

– zázemí stabilní a úspěšné mezinárodní společnosti

– příjemný pracovní tým a prostředí

– kvalitní platové ohodnocení

– využívání benefitů společnosti – 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, flexibilní pracovní doba

– pracoviště Praha – východ (Čestlice)

V případě zájmu zašlete životopis na adresu alice@openn.cz