KAM/ FLEET SALES MANAGER (pneu) / car dealer

Auto - moto / Prodej a obchod · Praha

Pro zahraniční společnost z oblasti automotive (pneumatiky) obsazujeme novou pozici KAM / FLEET SALES MANGER pneu / car dealer který bude pečovat VIP zákazníky z řad dealerů ( zastoupení) v ČR a denně bude komunikovat v AJ s centrálou v zahraničí .

Požadavky:

  • SŠ, VŠ vzdělání
  • minimálně 3 roky praxe v automobilovém průmyslu na obdobné pozici
  • vynikající prodejní dovednosti se schopností prodávat produkty i služby
  • velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti, optimismus
  • schopnost budování vztahů se zákazníky, proaktivitu a dotahování věcí do konce
  • aktivní znalost anglického jazyka ( školení, telefony, emaily, podklady..)
  • dobrou znalost Microsoft Office
  • ochotu cestovat po ČR dle potřeby
  • ŘP sk. B

Náplň práce:

  • péče o stávající zákazníky ( zastoupení a dealerství), prohlubování vztahů s nimi a rozšiřování prodejních aktivit (cca 70-80 %), práce s největšími automobilovými zn.
  • aktivní sledování trhu, navazování vztahů s potenciálními zákazníky, sdílení obchodních příležitostí s kolegy v týmu
  • zpracování zákaznických poptávek a nabídek, komunikace o rozsahu požadavků a příležitostí, vstupní data a vyjasnění požadavků zákazníků
  • plnění obchodních cílů jak na čtvrtletních tak i celoročních úrovní
  • prezentace obchodních nabídek zákazníkovi, sjednání cenových podmínek
  • prezentace produktů – pneumatik u zákazníků
  • denní operativa obchodních schůzek, práce se CRM systémem
  • komunikace s kolegy, s centrálou v zahraničí v AJ

Nabízíme:

  • práci pro prestižní mezinárodní firmu a prémiový produkt
  • menší přátelský tým s lokálním managementem
  • samostatnou práci s velkou možností seberealizace
  • motivující finanční ohodnocení zajímavý bonusový systém
  • odborná školení v zahraničí
  • týden dovolené navíc, stravenky, příspěvky na pojištění, HO
  • auto ( i k soukromým účelům), mobil, notebook
  • nástup možný dohodou či ihned

V případě vašeho zájmu zašlete své CV v ČJ a AJ .

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz