KAM/Obchodník pro ČR (BATERIOVÉ SYSTÉMY)

Elektrotechnika a energetika / Prodej a obchod · Praha

Pro našeho klienta, obchodně výrobní společnost působící v Praze, hledáme zkušeného kandidáta na pozici:

Obchodní zástupce pro ČR (bateriové systémy)

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru (elektro) výhodou
  • Obchodní drive
  • Akviziční založení
  • Pokročilá znalost AJ, NJ výhodou
  • Zájem o obnovitelné zdroje
  • Samostatnost a zodpovědnost, energičnost, proaktivita
  • Velmi dobré komunikační dovednosti.
  • Týmovost, pozitivní myšlení
  • Aktivní řidičské oprávnění sk. B

Náplň práce:

  • Obchodní akviziční činnost v rámci celé ČR
  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Účast na veletrzích, prezentace výrobků, příprava obchodních nabídek
  • Vedení obchodních jednání a uzavírání obchodních smluv
  • Vyjednávání

Nabízíme:

  • Prostor pro seberealizaci
  • Stabilní společnost, špičkové výrobky
  • Produktová školení, zaškolení v produktech a technologiích
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové vzděláván
  • Místo výkonu: Praha

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz