Konstruktér Senior

Technika a vývoj · Středočeský kraj

Pro našeho klienta, výrobní technicky orientovanou společnost se sídlem severozápadně od Prahy, hledáme  schopného/nou kandidáta/ku  na pozici Konstruktér Senior

Náplň práce:

  • Vývoj a aplikací nových technologií
  • Zpracování konstrukční dokumentace a její aktualizaci
  • Spolupráce při výrobě a zkoušení prototypů
  • Práce na inovačních projektech
  • Vývoj mechanických i mechatronických dílů

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Znalost jakéhokoliv 3D system
  • Kreativní zacházení s technickým zadáním úkolu
  • Zkušenost s různými technologiemi, např. i včetně vstřikolisů
  • Praxe na obdobné pozici podmínkou, minimálně 5 let
  • Znalost AJ na pracovní úrovni (telefonáty, e-maily)
  • Komunikativnost, schopnost týmové práce
  • Odpovědnost, spolehlivost, proaktivní přístup

Nabízíme:

  • Prostor pro inovaci a kreativitu
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost home office
  • Různorodou pracovní náplň
  • Zázemí stabilní a úspěšné společnosti
  • Možnost odborné a profesního růstu
  • Širokou škálu benefitů (dovolená navíc, příspěvek na stravování, kafetérie, příspěvek na penzijní pojištění, firemní školka, 13. plat a další)

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz