KOORDINÁTOR/KA MARKETINGU

Marketing / Média, reklama a PR · Praha

Pro našeho klienta, mezinárodní technicky zaměřenou společnost v Praze, hledáme zkušeného kandidáta/ku na pozici:

Náplň práce:

  • Různorodá a kreativní práce
  • Spolutvorba rozpočtu a plánu marketing. aktivit a komunikace
  • Spoluvytváření komunikačních strategií, zajištění dodání marketingových materiálů dle požadavků obchodu pro střední a východní Evropu
  • Marketingová podpora prodeje ,koordinace realizace, vyhodnocení marketingových kampaní
  • Spolupráce na tvorbě obsahu (včetně SEO) a struktury pro internetové stránky, včetně sociálních sítí a jejich správa
  • Navrhování a implementace nástrojů včetně digitálního marketingu
  • Koordinace činností marketingového týmu a reporting

Očekáváme:

  • Znalost marketingových nástrojů, strategií a postupů
  • Perfektní znalost ČJ a pokročilá znalost AJ pro tvorbu marketingového obsahu
  • Zkušenosti s marketingem v technickém oboru výhodou
  • Zkušenost s vedením lidí nebo se spoluprací v týmu
  • Pokročilá znalost MS Office, Adobe (grafické programy), správy webu výhodou
  • Schopnost pracovat pod tlakem
  • Analytický a logický úsudek

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní prosperující společnosti
  • Přátelský kolektiv a týmovost
  • Platové podmínky odpovídající dané pozici + bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Penzijní připojištění
  • MultiSport karta
  • Vzdělávání na pracovišti i mimo něj (kurzy, školení, e-learning)
  • Možnost účastnit se firemních akcí

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz