KOORDINÁTOR ZAKÁZEK/DELIVERY KOORDINÁTOR- telco

Administrativa / Telekomunikace · Praha

Náš klient,významná telekomunikační společnost v Praze hledá vhodného kandidáta/ku na pozici:

Náplň práce:

  • Koordinaci a realizaci TELCO/ICT zakázek v rámci vyhrazeného časového rámce, plánovaného rozpočtu
  • Interní komunikaci napříč odděleními (obchodní oddělení)
  • Reportování zakázek
  • Řešení provozních záležitostí

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru (elektro zaměření výhodou)
  • Orientace v oblasti telekomunikací a ICT výhodou
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Silnou orientaci na zákazníka.
  • Zkušenost s vedením menších týmů
  • Výborná organizační a komunikační schopnost
  • Zodpovědnost, spolehlivost a důslednost

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v přátelském týmu stabilní společnosti
  • Možnost seberealizace v rámci společnosti
  • Systém volitelných zaměstnaneckých benefitů
  • Pružná pracovní doba, stravenky, 5 týdnů dovolené, 4 sick days

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz