LEGAL ASSISTANT / asistentka právní divize a COO managera

Administrativa / Právní služby · Praha

Pro významnou holdingovou společnost hledáme do týmu na novou pozici Legal assistant/asistentku právní divize a COO managera se zkušeností s obdobnou pozicí ( př. advokátní kancelář, realitní kancelář, práce s dokumenty, podklady a smlouvami…).

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici– ideálně praxe z právní kanceláře nebo alespoň zkušenost s prací s právními dokumenty
  • dobrou znalost MS Office ( výborně Word) a práce na PC
  • ČJ – výborná znalost, AJ – pokročilá úroveň (B2)
  • příjemné vystupování, samostatnost, týmovost, proaktivitu
  • pečlivost, spolehlivost, loajalitu, organizační schopnosti

Náplň práce:

  • administrativní podpora právního oddělení a COO managera
  • spolupráce s dalšími 2 administrativními kolegyněmi a několika právníky
  • compliance procedury – kontroluje dodržování podpisové agendy
  • evidence smluv (seznamy, archivace skenů), občas práce s texty v AJ
  • administrace datových schránek některých společností
  • vedení korporátních spisů k některým společnostem
  • příprava jednodušších právních dokumentů dle vzorů
  • kompletace podání na OR, pochůzky na soud
  • zajišťování ověření listin, objednávky překladů (ověřených), apostily
  • příprava sborníků (přehledů dokumentů) k transakcím
  • objednávka kancelářských potřeb dle požadavků jednotlivých spolupracovníků
  • knihovna – objednávky nových titulů, vedení seznamu
  • péče o návštěvy a výpomoc při větších jednáních

Nabízíme:

  • různorodou, samostatnou práci v právním týmu
  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení a benefity
  • práci v příjemném a přátelském prostředí
  • sídlo společnosti v širším centru Prahy
  • dlouhodobou spolupráci, smlouvu na dobu neurčitou
  • možnost nástupu ihned či dohodou

V případě vašeho zájmu uvítáme vaše CV v českém jazyce, případně i v anglickém jazyce.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz