MANAGER SERVISU/ Business Unit Manager Service Medical

Elektrotechnika a energetika / Technika a vývoj / Vrcholový management · Praha

Pro významnou zahraniční společnost z oblasti zdravotní techniky hledáme Managera servisu / Business Unit Manager Medical Services s praxí v oblasti řízení týmu a sledování ekonomických výsledků v oblasti servisu, obchodu v oblasti techniky ideálně zdravotních přístrojů. Manager bude úzce spolupracovat s celoevropským managerem, využije Aj. Pozice je spojena i s cestováním za významnými zákazníky ( nemocnice ).

Požadujeme:

  • VŠ obchodního, technického, biomedicínského směru apod.
  • zkušenosti s vedením týmů, projektů, optimalizací procesů
  • znalost servisních služeb a procesů, servisu přístrojů a techniky
  • prokazatelné managerské zkušenosti, proklientského ducha
  • samostatné rozhodování, logické a pozitivní myšlení, vztah k technice
  • orientace v oblasti medical a zdravotní techniky a příbuzných oborů výhodou
  • aktivní znalost AJ, aktivní český jazyk
  • řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:

  • vedení týmu servisu, servisní administrativy a demo techniky ( včetně liniových managerů)
  • zodpovědnost za ekonomické výsledky servisu, náklady, plánování, nastavení servisních služeb
  • zastřešení 40 podřízených ve třech týmech a jejich managerů, hodnocení a budování soudržnosti týmů
  • plnění plánu a stanovené obchodní strategie, optimalizace procesů, efektivity práce, KPI
  • pravidelná spolupráce s ostatními týmy společnosti, práce v CRM systému, návrhy změn ke zlepšení
  • práce s daty, reporting a pravidelná komunikace s evropským nadřízeným v zahraničí
  • účast na mezinárodních projektech, implementace mezinárodních standardů a postupů
  • cesty za zákazníky (nemocnice) v případě úprav smluv, udržování vztahů a dalších požadavků

Nabízíme:

  • zajímavou managerskou pozici a práci s kvalitním týmem
  • zázemí významné mezinárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení, roční bonusy a benefity
  • mobil, notebook, osobní automobil k dispozici dle potřeby
  • přátelský tým, příjemné pracovní prostředí
  • nástup možný ihned či dohodou

V případě vašeho zájmu neváhejte zaslat své CV v ČJ, AJ.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz