MANAŽER DISTRIBUČNÍHO CENTRA/Warehouse/ Supply Chain Manager

Doprava, logistika a zásobování / Ekonomika a podnikové finance · Středočeský kraj

Pro obchodní společnost s řadou poboček po České a Slovenské republice obsazujeme novou pozici Managera distribučního centra/ Warehouse manager/ Supply Chain, který bude zodpovídat za organizaci distribučního centra, které se nachází na pomezí jižních, středních a západních Čech.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenost z oblasti logistiky a organizace velkého skladu alespoň 5 let
  • požadujeme zodpovědnost a organizační schopnosti
  • schopnost vést, řídit, plánovat, kontrolovat, reportovat
  • aktivní přístup k práci a k řešení provozních činností
  • velmi dobrou práci v MS office, zkušenost v práci v SW SAP výhodou
  • AJ- komunikativně
  • řidičský průkaz sk B

Pracovní náplň:

  • zajištění denního prvozu velkého distribučního skladu
  • optimalizace a efektivita procesů, nastavování nových procesů
  • komunikace s dodavateli služeb, techniky, s dopravci
  • dohled nad hladkým procesem nakládek a vykládek
  • vedení manager směn a kompletního týmu zaměstnanců
  • řešení aktuálních problémů vznikajících v denim provozu
  • práce v SW SAP, přípravy pravidelných administrativních výstupů

Nabízíme:

  • zajímavou samostatnou, managerskou pozici
  • možnost dalšího profesního rozvoje
  • příjemné pracovní prostředí v nových prostorách
  • zajímavé finanční ohodnocení a firemní benefity
  • možnost nastoupit ihned či dohodou

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz