MANAŽER OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ/TÝMU

Prodej a obchod · Středočeský kraj

Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní inovativní technologicky vysoce vyspělou společnost na Mělnicku, hledáme zkušeného kandidáta/tku na pozici:

Pracovní náplň:

  • Motivuje, řídí a hodnotí práci oddělení a podřízených pracovníků (8-9 lidí)
  • Zpracovává a vyhodnocuje informace z trhu, navrhuje obchodní strategii a plány prodeje pro regiony a produkty
  • Kontroluje ceny od všech dodavatelů pro jednotlivý sortiment
  • Zpracovává cenové nabídky
  • Stará se o klíčové klienty
  • Pravidelně se zúčastňuje porad, předává informace do svého oddělení
  • Průběžné vzdělávání a získávání nejnovějších informací v oboru, uvádí nové výrobky na trh, navrhuje ceny pro jednotlivý sortiment
  • Navrhuje plány akcí, výdajů a prodejů divize, změny
  • Řídí prodej v regionech, projekty, vede jednání se stávajícími a potencionálními klienty (rozpočty, prognózy, smlouvy, smluvní podmínky, prodejní ceny v divizi)

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ (stavební, ekonomické nebo obchodní)
  • Zkušenost s vedením obchodního týmu
  • Týmovost, schopnost vést a motivovat
  • Přirozená autorita, pozitivní myšlení
  • Dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Energičnost, proaktivita, drive, zodpovědnost, cílevědomost
  • Dobrá znalost práce na PC (MS Office, SAP)
  • Řidičský průkaz sk. B, ochota cestovat
  • Komunikativní znalost AJ
  • Orientace na výsledek
  • Samostatnost

Nabízíme:

  • Práci v prosperující a stále se rozvíjející mezinárodní firmě
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na jazykové kurzy
  • Kafeterie
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz