MANAŽER ZAKÁZEK/PROJEKTŮ – ELEKTROTECHNIKA

Elektrotechnika a energetika · Praha

Pro stabilní, projektově úspěšnou českou společnost v oblasti bezpečnostních technologií a služeb pro ochranu majetku a osob, hledáme pro realizaci projektů nového kolegu na pozici Manažer zakázek/projektů. Hledáme člověka s prokazatelnými zkušenosti na podobně nastavené pozici.

Jaké jsou požadavky na profil kandidáta:
– SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
– Vyhláška č. 50/1978 (§6 a vyšší)
– Praxe v oboru řízení projektů – bezpečnostní systémy PZTS, EZS, EPS, CCTV – jejich znalost
– Aktivní řidič – řidičský průkaz B
– Komunikativní znalost angličtiny – odborné manuály
– Komunikativnost, schopnost určit v rámci realizací priority, kvalitní time management, časová flexibilita
– Dotahování věcí a projektů do konce, stresuodolnost, schopnost řešit vzniklé problémy v průběhu realizací
– Schopnost práce na PC (MS Office)

Mezi hlavní náplň práce patří:
– Vedení, sledování a vyhodnocování stavu zakázek
– Realizace projektů, koordinace činností a práce jednotlivých členů týmu
– Logistické zabezpečení zakázek
– Zodpovědnost za projektové podklady
– Proškolování pracovníků a kolegů
– Zodpovědnost za pracoviště (staveniště), stav pomůcek, nástrojů, nářadí
– Účast na kontrolních dnech
– Podklady pro mzdy kolegů v rámci projektu
– Komunikace se zákazníkem – administrativa projektů
– Týmová spolupráce (s obchodem, s financemi, s ostatními kolegy)

Jaká je pracovní nabídka:
– Práce na HPP ve stabilní, prosperující české společnosti s mnohaletou tradicí a pozicí na trhu
– Motivující platové ohodnocení – kombinace fixního platu + osobního ohodnocení + bonusy
– Využívání benefitů – 5 týdnů dovolené, stravenky, Multisport karta
– Účast na odborných seminářích, školeních
– Služební automobil (i k osobnímu užívání), notebook, mobil

V případě zájmu zašlete životopis na adresu alice@openn.cz