MARKETING/PRODUCT MANAGER

Marketing / Zdravotnictví a sociální péče · Středočeský kraj

Pro našeho klienta, česká výrobní technicky orientovanou společnost severozápadně od Prahy, hledáme schopného/nou kandidáta/ku na pozici:

Náplň práce:

  • Pečuje o produktové portfolio včetně produktové strategie
  • Podílí se na obchodních aktivitách v mezinárodním měřítku
  • Monitoruje klíčové trhy a trendy konkurenčních zdravotnických produktů a podmínek
  • Zodpovídá za proces vyhodnocování zákaznických potřeb na klíčových trzích
  • Uvádí nové produkty na trhy
  • Spolupracuje na vývoji nového produktu
  • Tvoří marketingové materiály a produktové tréninky
  • Tvoří marketingové plány
  • Tvoří plány prodeje
  • Spolupracuje na mezinárodních projektech
  • Zodpovídá za proces „Post Market Surveillance“
  • Podporuje klíčové zákazníky

Požadujeme:

  • Schopnost rychle se orientovat v dané oblasti
  • Vytvářet a řídit malé pracovní skupiny (interně, externě)
  • Schopnost pracovat s dlouhodobou vizí
  • Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Angličtinu na komunikační úrovni
  • Ochotu převzít odpovědnost
  • Analytické myšlení

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní úspěšné a neustále se rozvíjející společnosti
  • Možnost profesního a kariérního růstu
  • Pestrou paletu zaměstnaneckých benefitů (flexi pracovní doba, kafetérie, 13. plat, dovolená navíc, sportování, stravenky, Multisport, penzijní připojištění

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz