MARKETING & SALES ANALYST (sport)

Ekonomika a podnikové finance / Marketing · Praha

Pro významnou sportovně-marketingovou agenturu obsazujeme novou interní pozici Marketing&Sales analyst , který bude zpracovávat datové analýzy, interní marketingové a sales ( finanční) data, bude vytvářet pravidelné i ad hoc reporty. V menší společnosti bude jediný analytik. Pozice je vhodná pro juniornější i seniornější kandidáty.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání (sociologie, matematika, technika…)
  • Praxe na obdobné pozici vítána
  • Analytické myšlení, spolehlivost, dobrý time management, pečlivost
  • Týmovost, ochotu podílet se datově na podpoře především MKT týmu a projektů
  • Znalost statistických metod vyhodnocení dat
  • Zkušenost s SPSS nebo PowerBI, … MS Excel (VBA)
  • Zkušenost s analýzou dat v ERP systémech, vyhodnocování mobilních aplikací a webů vítána
  • Komunikativní znalost AJ

Pracovní náplň:

  • Práce s interními zdroji dat, komunikace s týmy
  • Analýza dat a tvorba reportů
  • Správa analyzovaných dat
  • Formulace hypotéz a jejich vyhodnocování
  • Pravidelné monitorování dat
  • Tvorba metodiky sběru a zpracování dat
  • Správa uživatelských požadavků
  • Komunikace s dodavateli systémů

Nabízíme:

  • Samostatnou pozici s možností profesního rozvoje
  • Příjemný přátelský tým
  • Motivující finanční ohodnocení a benefity (multisport karta,stravenky, školení…)
  • 25 dní dovolené + 2 sick days
  • Možnost nástupu ihned či dohodou

V případě vašeho zájmu uvítáme vaše CV.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz