MARKETINGOVÝ SPECIALISTA (finanční služby/digital)

Marketing · Praha

Pro mezinárodní konzultačně – poradenskou společnost, hledáme kolegyni na asistentskou pozici – SENIOR MARKETINGOVÝ SPECIALISTA (inovace, digitální řešení).

Jedná se o práci v příjemném, moderním, atraktivním prostředí v centru Prahy.
Pozice je zajímavá pro kandidáty, kteří jsou nadšenci moderních technologií, inovací a digitální komunikace a to vše ideálně v propojení s oblastí finančních služeb či bankovnictví.

Profil kandidátky:
– VŠ vzdělání
– praxe 3 roky a vice v oblasti marketing se zaměřením na moderní technologie, inovace, online komunikaci, případně bankovnictví, finanční oblast
– znalost českého i anglického jazyka na aktivní úrovni slovem i písmem
– milé, příjemné, vstřícné vystupování, proaktivní přístup
– organizační schopnosti, zaměření na detail, zodpovědnost
– profesionální vystupování, ochotu učit se novým věcem
– nadšení, týmového ducha
– zkušenosti s používáním sociálních sítí

Náplň práce:
– Organizování a koordinace akcí a projektů pro klienty – kompletní realizace klientských seminářů a konferencí, firemních akcí, sponzoringových projektů (včetně administrativy)
– Externí marketingová komunikace – příprava a distribuce pravidelných bulletinů, newsletter, webových stránek, marketingových brožur
– Aktualizace a správa klientské databáze
– Reporting – klientský i marketingový

Nabízíme:
– pestrou a různorodou práci v přátelském pracovním prostředí, mezinárodní zázemí v propojení s ostatními pobočkami společnosti
– nástup možný ihned
– práce na HPP, doba neurčitá
– nadstandardní zaměstnanecké benefity (fitness permanentka, kulturní vstupenky, jazykové kurzy, wellness, penzijní a životní pojištění, stravenky a další)
– pracoviště Praha 1

V případě zájmu zašlete životopis na adresu alice@openn.cz