MARKETINGOVÝ SPECIALISTA-junior

Marketing · Praha

Náš klient, obchodní společnost v centru Prahy, hledá vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce:

  • Tvorba marketingového obsahu/copywriting
  • Příprava odborných a marketingových textů pro tištěná media, webové stránky, firemní blog pro účely prezentací v mediích
  • Správa sociálních sítí
  • Zodpovídá za aktuálnost a atraktivnost firemního obsahu v prostředí sociálních sítí a sleduje dosaha dopad jednotlivých příspěvků.
  • Vytváření vlastního obsahu
  • Reagování na komentáře uživatelů.
  • Kompletní zajištění menších marketingových akcí
  • Jednání s dodavateli služeb
  • Předkládá vedení návrh organizačního zajištění( rozpočtu akcí,návrhy smluv a objednávek)
  • Pravidelně kontroluje plnění přípravných prací u externích dodavatelů
  • Zodpovídá za profesionální a bezvadný průběh jednotlivých akcí.
  • Správa referencí
  • Aktivně vyhledává nové projekty u stávajících zákazníků
  • Vykonává roční revizi všech referencí s cílem aktualizace obrazového fondu zákaznických implementací
  • Spravuje systém referencí o zakázkách.

Požadujeme:

  • Orientace v oblasti informačních technologií a geografické informační systémy alespoň základní
  • Zkušenost v oblasti marketing velkou výhodou
  • Velmi dobrá znalost českého jazyka a gramatiky.
  • Dobrá znalost anglického jazyka a gramatiky –úroveň B1 a lepší
  • Aktivní zkušenost s copywritingem a SEO.
  • Schopnost ověřovat si informace.
  • Samostatnost, pečlivost a schopnost dodržet termíny
  • Dobré organizační schopnosti, seriózní a profesionální vystupování.
  • Velmi dobrá znalost prostředí sociálních sítí.
  • Komunikativnost, přátelskost, chuť poznávat nové věci a postupy
  • Ochota se vzdělávat
  • Schopnost prezentovat a zaujmout, kreativita
  • Řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič)

Nabízíme:

  • Zajímavou různorodou práci v profesionálním a zároveň přátelském prostředí
  • Vzdělávání
  • Pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené, sicks days, home office
  • Stravenky
  • Penzijní pojištění

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz