Montážní dělník / Řidič C

Doprava, logistika a zásobování / Řemeslné a manuální práce / Stavebnictví a reality · Praha

Pro úspěšnou, stabilní českou společnost působící v oblasti dopravy a dopravního značení, hledáme Mistra koordinace projektů. Jedná se o projekty zejména na území Prahy, případně Středočeského kraje.

Požadujeme:
– SŠ vzdělání
– pracovní zkušenosti na podobné pozici zhruba 2-3 roky
– organizační dovednosti – schopnost organizování práce týmu
– přátelskou, pozitivní povahu, schopnost komunikovat s lidmi, vycházet s nimi, organizovat a kontrolovat jejich práci
– časovou flexibilitu (ve stavební sezoně práce o 2 víkendech za měsíc)
– řidičský průkaz skupiny B (C je velkou výhodou)
– dobrou orientaci v Praze
– schopnost zvládat fyzickou práci (výpomoc týmu při realizaci zakázek)
– znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
– čistý trestní rejstřík

Náplň práce:
– organizování práce podřízených v rámci jednotlivých projektů
– vedení týmu, organizování směn, dovolených, záskoky při nemocenské
– zodpovědnost za plnění stanovených úkolů
– zajišťování bezpečnosti na pracovišti
– zodpovědnost za zařízení a stroje pro výkon práce týmu

Nabízíme:
– dlouhodobou perspektivu danou výbornou pozicí firmy na trhu
– motivující finanční ohodnocení (vč. placených přesčasů), 13. plat
– centrála společnosti – Praha 4
– penzijní spoření
– práci na HPP
– nástup ihned

V případě, že Vás pozice zaujala a máte požadované zkušenosti, těšíme se na Váš profesní životopis.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu alice@openn.cz