MZDOVÁ ÚČETNÍ (500 a více zaměstnanců)

Ekonomika a podnikové finance / Prodej a obchod / Věda a výzkum · Praha

Pro našeho klienta, prestižní nadnárodní společnost se sídlem v Praze, hledáme zkušeného/nou:

Náplň práce:

  • Kompletní zpracovávání mzdové agendy všech zaměstnanců, včetně dávek nemocenského pojištění, srážek, exekucí, odvodů atd.
  • Zpracování dokumentů mzdové agendy (zápočtové listy, ELDP, potvrzení příjmů,..)
  • Komunikace s příslušnými úřady (ZP, SSZ, FÚ, exekuční úřady,..)
  • Správa agendy HPP, DPČ, DPP
  • Správa agendy rodičů na MD/RD
  • Správa odchozích zaměstnanců – systémová a administrativní činnost
  • Správa celé „daňové“ agendy pracovníků společnosti
  • Aktivní sledování změn ve mzdové problematice
  • HR administrativa (smlouvy, dohody, dodatky), správa fakturace za HR oddělení
  • Správa agendy stravenek, finančních benefitů
  • Zodpovědnost za hladký průběh interních/externích HR auditů
  • Znalost mzdového systému OK BASE – výhodou

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání (ekonomického směru výhodou)
  • Praxe na pozici mzdová účetní (v oblasti mzdové, daňové a personální agendy)
  • Komunikace s kolegy na pracovišti, trpělivost, týmovost, samostatnost
  • Práce s citlivými daty
  • Znalost používání MS Excel na pokročilé úrovni
  • Zájem o práci v kanceláři a práci s papíry
  • Znalost mzdového systému OK BASE v praxi výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní prosperující společnosti
  • Přátelský a týmový kolektiv
  • Úzká spolupráce s kolegy v týmu a napříč společností
  • Platové podmínky odpovídající dané pozici + osobní hodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Penzijní připojištění
  • MultiSport kartu
  • Vzdělávání na pracovišti i mimo něj (kurzy, školení, e-learning)

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz