Mzdová účetní junior

Ekonomika a podnikové finance · Praha

Pozice je součástí týmu, který se zabývá outsorsingem v oblasti finance, auditu, finančního poradenství.

Pozice může být i na zkrácený úvazek (60% úvazek).

Profil kandidáta:

– SŠ/VŠ vzdělání, ideálně ekonomický směr

– praxe na podobné pozici 2 roky

– orientaci ve mzdových zákonech a předpisech

– schopnost týmové práce, ochotu a chuť učit se novým věcem

– AJ na komunikativní úrovni

– flexibilita, spolehlivost, samostatnost

Náplň práce:

– zpracování mzdové agendy pro určené klienty

– zodpovědnost za správnost zpracování (supervize zkušené nadřízené zajištěna)

– komunikace s institucemi a úřady

– správa a archivace mzdových podkladů

– spolupráce při reportingu pro klienty

Nabízíme:

– nástup možný ihned

– zázemí stabilní mezinárodní společnosti

– příjemný pracovní tým a atraktivní prostředí

– motivující a odpovídající platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity

– pracoviště Praha 1

Pokud Vás výše uvedená pozice zaujala, splňujete výše uvedené požadavky a máte o uvedenou pozici zájem, těšíme se na Váš profesní životopis!

V případě zájmu zašlete životopis na adresu alice@openn.cz