NOČNÍ RECEPČNÍ ve firmě s AJ a řidičským průkazem

Administrativa / Cestovní ruch a ubytování / Služby · Praha

Pro významnou zahraniční společnost z oblasti techniky sídlící v Praze 6 u metra hledáme kandidáta/ kandidátku na pozici NOČNÍ RECEPČNÍ. Pracovní doba je 10-12 směn za měsíc v nočních hodinách od 19,30 do 7,30h, někdy případně víkend. Práce na recepci je vždy ve dvojici. Pozice je vhodná pro studenty VŠ i zkušenější kandidátky se znalostí AJ a ŘP ( občasný odvoz managerů na letiště).

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • zkušenost s řízením vozu a ŘP sk. B
  • ochotu, pozitivní přístup, loajalitu
  • příjemné vystupování, komunikativnost, samostatnost
  • spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost
  • ochotu pracovat v noci, práce je možná na HPP
  • aktivní znalost AJ, výbornou ČJ

Náplň práce:

  • kontakt s návštěvami a hosty ( příjezdy managerů i večer)
  • zajištění chodu recepce a kontrola budovy
  • telefony, emaily, komunikace v Č a AJ
  • občasný odvoz managerů na letiště dle potřeby
  • spolupráce s office managerkou dle potřeby
  • výdej klíčů ke 4 pokojům pro zahraniční managery

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • možnost příjemné práce v klidném prostředí
  • přátelský tým kolegů
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • škálu různých firemních benefitů: týden dovolené navíc, stravenky, firemní akce, hrazená roční jízdenka MHD, levnější produkty firmy, masér, očkování zdarma…
  • pracoviště Praha 6 u stanice metra
  • nástup dohodou či ihned

V případě zájmu uvítáme vaše CV v ČJ a AJ.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz