OBCHODNĚ-PROJEKTOVÝ MANAŽER-inženýrské sítě (region Morava)

Prodej a obchod / Výroba a průmysl · Jihomoravský kraj

Pro našeho klienta, výrobní společnost s produktem potrubní systémy, hledáme zkušeného kandidáta/tku na pozici:

OBCHODNĚ-PROJEKTOVÝ MANAŽER-inženýrské sítě (region celá Morava)

Náplň práce:

  • komunikace se stávajícími i potencionálními partnery za účelem získání projektu
  • aktivní vyhledávání investičních projektů ve svěřeném regionu
  • příprava cenových nabídek
  • vedení aktuální databáze všech projektů a jejich řízení v CRM
  • sledování prodejů a pohledávek za dané zboží
  • dohled nad plněním uzavřených obchodních smluv
  • spolupráce s investory, projektanty a ostatními subjekty na příslušných projektech
  • příprava a účast na prezentačních akcích zaměřené na prodej výrobků firmy
  • evidence aktivit v databáze CRM
  • zpracování reportů dle zadání a požadavků
  • spolupráce na vyřizování reklamací zákazníků

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ (stavební, ekonomické nebo obchod)
  • zkušenosti s prodejem
  • orientace na stavebním trhu
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office)
  • odolnost vůči stresu
  • řidičský průkaz sk. B, ochotu cestovat
  • komunikativní znalost AJ výhodou
  • samostatnost, pečlivost, důslednost

Nabízíme:

  • práci v prosperující a stále se rozvíjející firmě
  • motivační finanční ohodnocení
  • Služební vůz s možností využití k soukromým účelům
  • jazykové vzdělávání dle vlastní volby nastavení v rámci rozpočtu
  • benefitový program Kafeterie (sport, kultura, zdraví, volný čas)
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 25 dnů dovolené na kalendářní rok
  • stravenky
  • Slevy na vlastní výrobky a u dodavatelů služeb

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz