OBCHODNĚ TECHNICKÝ PORADCE/ELEKTROTECHNIK s AJ nebo NJ

Elektrotechnika a energetika / Prodej a obchod / Technika a vývoj · Praha

Pro našeho klienta obchodně výrobní společnost působící v Praze, hledáme zkušeného kandidáta na pozici:

Obchodně technický poradce pro ČR/Elektrotechnik (fotovoltaické systémy)

Požadujeme:

  • SŠ vždělání-elektro (Vyhl. 50 par.6 a více)
  • Osobnost obchodníka
  • Zkušenost v oblasti fotovoltaických systémů výhodou
  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • Zájem o obnovitelné zdroje
  • Samostatnost a zodpovědnost
  • Velmi dobré komunikační dovednosti.
  • Týmovost, pozitivní myšlení

Náplň práce:

  • Technicko-obchodní podpora obchodním a servisním partnerům z hlediska konfigurace a servisu fotovoltaických systémů
  • Poradenství, překlady technické dokumentace
  • Proškolování technologií
  • Servisní zásahy přímo v terénu
  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Účast na veletrzích, prezentace výrobků, příprava obchodních nabídek
  • Vedení cenových jednání a uzavírání obchodních smluv

Nabízíme:

  • Prostor pro seberealizaci
  • Stabilní společnost, špičkové výrobky
  • Zaškolení v produktech a technologiích
  • Různorodá náplň práce
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • 13 plat
  • Jazykové vzdělávání
  • Benefity: mobil, nortebook,flexibilní pracovní doba, zahraniční pracovní cesty, účast na konferencích…

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz