OBCHODNĚ TECHNICKÝ PORADCE-senior (GIS)

IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení / IS/IT: Vývoj aplikací a systémů / Prodej a obchod · Praha

Náš klient, obchodní společnost v Praze, hledá vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce:

  • Vyhledávání potenciálních zákazníků a sledování trhu, trendů a vývoje potřeb zákazníků
  • Komunikace s oddělením technické podpory a Komunikace se zákazníky, včetně prezentace
  • Komunikace s dodavateli
  • Orientace v produktech a jejich prezentace
  • Reporting obchodnímu partnerovi
  • Analýza potřeb zákazníka
  • Návrh řešení, tvorba nabídky ve spolupráci s technickou podporou prodeje
  • Projednání nabídky se zákazníkem
  • Příprava smlouvy obvykle v režimu veřejné zakázky
  • Zajištění celého cyklu obchodního případu

Očekáváme:

  • VŠ technického, ekonomického, právního nebo geoinformatiku
  • 5 let obchodní zkušenost v obdobném technickém oboru
  • Orientace v oblasti informačních technologií, GIS
  • Orientace v obchodním právu + licenční ujednání na sw
  • Orientace v daňových otázkách (DPH, zdanitelné plnění, …)
  • Angličtina komunikativní
  • Praxe v oblasti obchodu sw
  • Řidičský průkaz B
  • Zodpovědnost, spolehlivost, důslednost
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Samostatnost, motivace
  • Chuť učit se nové věci a samostatně se vzdělávat
  • Schopnost prezentovat řešení zákazníkovi a zaujmout
  • Technické znalosti GIS) terminologii
  • Umět číst smlouvy, umět zpracovat zadání pro právníka

Nabízíme:

  • Zajímavou různorodou práci v profesionálním a zároveň přátelském prostředí
  • Vzdělávání
  • Pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené, sicks days, home office
  • Stravenky
  • Penzijní pojištění

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz