OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE / designové osvětlení

Elektrotechnika a energetika / Prodej a obchod / Stavebnictví a reality · Praha

Pro zastoupení významné značky designového osvětlení v designovém studiu hledáme kolegu/kolegyni na novou pozici sales & technical consultant – designové a systémové osvětlení.
Jde o komplexní samostatnou a tvůrčí činnost v pozici, která nabízí osobní realizaci a rozvoj ve více oblastech. Předpokladem je převažující práce v showroomu – především aktivní osobní komunikace s partnery, klienty, architekty… pozice je spíše vhodná pro technicky zaměřené, juniornější kandidáty s menší zkušeností.

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • praxe v oboru (prodej, ev. prodejně-technická pozice ve firmě dodávající osvětlení, popř. jiné prvky v oblasti dodávek a vybavení budov, elektro, design, architektura apod.) vítána
  • komplexní znalost práce s PC
  • dynamická, samostatná a proaktivní osobnost
  • výborné komunikační schopnosti, zodpovědnost a zájem o design
  • aktivní znalost AJ ( komunikace s mateřskou firmou, klienti, podklady, školení..)
  • ŘP sk. B

Pracovní náplň:

  • zodpovědnost za chod studia, showroomu, denní kontakt se zákazníky
  • tvorba nabídkových prezentací v systému Abra, Excel, pwp
  • výpočet umělého osvětlení v systému dialux (zaučení)
  • management obchodních případů, odpovědnost chod realizací „od A do Z“
  • organizační zajištění průběhu obchodních jednání
  • pomoc při mtg akcích
  • vedení databáze kontaktů (CRM)
  • udržování a spolupodílení se na vzhledu showroomu
  • správa a údržba ceníků a cenovek
  • jednání s dodavateli ve vztahu ke konkrétním zakázkám, zajišťování informací a vzorků pro team, product management
  • týdenní report nadřízenému

Nabízíme:

  • samostatnou a tvořivou obchodní činnost pro světovou značku
  • aktivní podíl na vybudování nového showroomu
  • finanční ohodnocení s pohyblivou motivační složkou
  • mobil, notebook, dovolená navíc
  • zahraniční cesty, odborná školení
  • přátelský tým kolegů etablovaného designového studia
  • nástup možný ihned

V případě vašeho zájmu uvítáme vaše CV v českém i anglickém jazyce.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz