Obchodně-technický zástupce/KAM/ laboratorní technika

Chemický průmysl / Farmacie / Prodej a obchod · Pardubický kraj

Pro zahraniční společnost z oblasti prodeje technických produktů pro laboratoře, zdravotnictví i průmysl hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Obchodně-technický zástupce / KAM- laboratorní technika/ analytické přístroje, váhy. Pozice je vhodná i pro šikovné absolventy VŠ bydlící v Čechách.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání – chemie, biochemie (ideálně)
  • znalost laboratorního prostředí
  • zkušenosti na obchodní pozici – velkou výhodou
  • prozákaznický přístup, samostatnost, komunikativnost
  • smysl pro technické produkty, spolehlivost
  • komunikativní AJ ( telefony, emaily, podklady)
  • Ř.P. sk. B, ochotu cestovat za zákazníky

Pracovní náplň:

  • péče o stálé zákazníky ( především laboratoře) v Čechách
  • prezentace, nabídky, poradenství, konzultace
  • pravidelné návštěvy u zákazníků dle potřeby
  • práce v SW Navision, vedení agendy zakázek, reporty
  • písemná či telefonická komunikace s centrálou v zahraničí v AJ
  • komunikace napříč firmou – marketing, servis, finance…
  • cesty po svěřeném region Čech, jejich plánování

Nabízíme:

  • samostatnou práci v přátelském týmu
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • odborné, produktové zaškolení
  • odpovídající finanční ohodnocení a firemní benefity
  • auto, mobil, notebook
  • příjemné pracovní prostředí
  • nástup možný ihned či dohodou

V případě vašeho zájmu zašlete vaše CV v ČJ a AJ.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz