OBCHODNÍ A PRODUKTOVÝ MANAŽER pro ČR (podlahové vytápění)

Prodej a obchod / Technika a vývoj / Výroba a průmysl · Středočeský kraj

Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní inovativní technologicky vysoce vyspělou společnost na Mělnicku, hledáme zkušeného kandidáta/tku na pozici:

Pracovní náplň:

  • komunikace se stávajícími i potencionálními obchodními partnery
  • aktivní vyhledávání projektů a obchodních příležitostí
  • příprava cenových a technických nabídek
  • sledování plnění uzavřených obchodních smluv
  • rozvojové aktivity
  • spolupráce s projektanty, investory a ostatními subjekty na obchodních případech
  • příprava a účast na prezentačních akcích zaměřené na prodej výrobků firmy
  • evidence aktivit v databáze CRM + zpracování reportů dle zadání a požadavků
  • spolupráce na vyřizování reklamací zákazníků

Požadujeme:

  • VŠ/ÚSO (stavební, ekonomické nebo obchod)
  • orientaci na trhu s produkty pro topení – podlahové vytápění
  • obchodní zkušenosti min. 3 roky
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office)
  • řidičský průkaz sk. B, ochotu cestovat
  • komunikativní znalost AJ výhodou
  • orientace na výsledek, samostatnost

Nabízíme:

  • práci v prosperující a stále se rozvíjející firmě
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na jazykové kurzy
  • kafeterie
  • příspěvek na stravování
  • dovolenou navíc

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz