OBCHODNÍ EXPERT – automatizace (svařovací technika) – Praha

Elektrotechnika a energetika / Prodej a obchod · Praha

Pro našeho klienta, technicky zaměřenou obchodně výrobní společnost působící v Praze, hledáme zkušeného kandidáta na pozici:

OBCHODNÍ EXPERT-automatizace (svařovací technika)-Praha

Požadujeme:

  • Technicky orientovaného obchodníka se znalostmi v oblasti automatizace
  • Znalost svařovacích technologií velkou výhodou
  • Dobrá znalost MS Office
  • Aktivní řidič
  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • Výborné obchodní, komunikační a organizační dovednosti
  • Prozákaznický přístup a profi vystupování

Náplň práce:

  • Vyhledávání, pečování a udržování obchodních vztahů vedoucích k navýšení prodejů automatizovaných svařovacích systémů
  • Správa reklamací
  • Vyjednávání obchodních a cenových podmínek a realizace prodeje
  • Poskytování poradenství a školení při konfiguraci automatizovaných svařovacích systémů pro obchodní zástupce, obchodní partnery a zákazníky
  • Aktivní účast na veletrzích, prezentace,
  • Návrhy řešení pro zlepšení, vedení databázi informací v systému CRM
  • Spolupráce s kolegy z ostatních oddělení v Rakousku.

Nabízíme:

  • Prostor pro seberealizaci
  • Stabilní společnost, špičkové výrobky
  • Zaškolení v produktech a technologiích
  • Různorodá náplň práce
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • 13 plat
  • Jazykové vzdělávání
  • Benefity: auto i pro soukromé účely, mobil, notebook, flexibilní pracovní doba

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz