OBCHODNÍ REFERENT/INTERNÍ OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – IT

Administrativa / IS/IT: Vývoj aplikací a systémů / Prodej a obchod · Praha

Pro našeho klienta, úspěšnou českou společnost podnikající v oboru IT zajišťující komplexní řešení jejich ICT infrastruktury se sídlem v Praze, hledáme šikovného kandidáta/tku na pozici:

OBCHODNÍ REFERENT/INTERNÍ OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – IT technologie

Náplň práce:

  • systematická práce spojená s prodejem řešení zákazníkům
  • přípravu obchodních podkladů pro obchodní zástupce pracující přímo v terénu se zákazníkem
  • nabídky, výběrová řízení, materiály od dodavatelů
  • úzká spolupracovat s obchodním zástupcem, který pracuje přímo u zákazníků a zajišťovat mu maximální podporu
  • komunikace s dodavateli, zajišťovat od nich cenové nabídky a jiné typy podkladů
  • zpracovávat materiály pro obchodního zástupce, případně je přímo předkládat zákazníkovi
  • komunikace přímo se zákazníkem ohledně vyřízení požadavků, které obchodní zástupce deleguje
  • koordinovat přípravu odpovědí na výběrová řízení
  • komunikace se zákazníky a dodavateli (převážně písemná a telefonická)

Očekáváme:

  • dobré komunikační schopnosti, příjemný písemný projev
  • schopnost systematické práce
  • pečlivost, spolehlivost
  • zkušenosti z oblasti IT výhodou, není podmínkou
  • alespoň základní povědomí o fungování IT technologií v organizacích je určitě fajn, ale opět to není podmínkou
  • proaktivita , schopnost domluvit se a potřeba posouvat sebe i věci kupředu,
  • AJ alespoň základní j(e nutné pracovat s podklady od výrobců, které jsou právě v angličtině)

Nabízíme:

  • smysluplné práce, přátelské prostředí a motivující finančního ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, sick days a občerstvení na pracovišti (nápoje a ovoce)
  • odborné i jazykové vzdělávání.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz