OBCHODNÍ REFERENTKA/ ASISTENTKA – velkoobchod

Administrativa / Prodej a obchod / Stavebnictví a reality · Praha

Pro zajímavou obchodní společnost ( vybavení interiérů, kuchyní, koupelen apod..) hledáme kandidátku na pozici Obchodní referentky – asistentky pro velkoobchod, která bude zodpovídat za objednávky a poradenství velkoobchodním partnerům.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • zkušenost z oblasti obchodní administrativy , zákaznického servisu
  • zájem o interiéry, koupelny, kuchyně apod…..
  • ochotu, samostatnost, pečlivost, zaměření na zákazníka
  • aktivní přístup k zakázkám, objednávkám, poradenství
  • dobrou znalost MS Office, znalost SAP výhodou

Pracovní náplň:

  • denní komunikace se zákazníky po telefonu, emailu, osobně
  • zpracování objednávek v system SAP, fakturace
  • péče o velkoobchodní zákazníky, prodej, poradenství
  • komunikace se zákazníky v kanceláři a na vzorkovně
  • spolupráce s dalšími kolegy a týmy – klientské odd., grafik apod.
  • další odborná a produktová vzdělávání, zvyšování odbornosti
  • práce v MS Office a SW SAP

Nabízíme:

  • zajímavou samostatnou, odbornou pozici
  • možnost dalšícho profesního rozvoje a vzdělávání
  • příjemné pracovní prostředí v moderních prostorách
  • odpovídající finanční ohodnocení a firemní benefity
  • možnost nastoupit dohodou

V případě vašeho zájmu uvítáme vaše CV.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz