Obchodní referentka – VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

Administrativa / Zákaznický servis / Zdravotnictví a sociální péče · Praha

Pro zahraniční společnost z oblasti prodeje zdravotní techniky obsazujeme pozici Obchodní asistentka se zaměřením na veřejné zakázky, která bude řešit v rámci obchodního oddělení zpracování podkladů pro veřejné zakázky oblasti zdravotnictví.

Požadujeme:

– SŠ/ VŠ vzdělání
– zkušenost na obdobné pozici alespoň 1-2 roky ( může být i delší)
– zkušenost s veřejnými zakázkami
– komunikativnost, pečlivost, spolehlivost
– aktivitu, samostatnost, týmovost, optimismus
– znalost AJ alespoň písemně (občas emaily v AJ )
– znalost práce na PC (Word, Excel),
– zkušenost práce v SAP výhodou

Pracovní náplň:

– kompletace a zpracování podkladů pro veřejné zakázky
– zodpovědnost za termíny a kvalitní zpracování dokumentů
– práce s podklady a materiály, smlouvami, certifikáty
– zpracování zakázek v SW SAP
– přípravy podkladů pro fakturaci, archivace dokladů
– administrativní podpora obchodníků podle potřeby
– denní komunikace s kolegy z obchodního týmu
– spolupráce napříč odděleními firmy

Nabízíme:
– příjemné pracovní prostředí, zázemí stabilní mezinárodní společnosti
– přátelský tým
– samostatnou a zodpovědnou práci
– motivující finanční ohodnocení
– bohaté firemní benefity
– nástup dohodou

V případě vašeho zájmu neváhejte zaslat své CV.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz