OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO NABÍJECÍ SYSTÉMY AKUMULÁTORŮ

Prodej a obchod / Technika a vývoj · Praha

Pro našeho klienta  obchodně výrobní společnost působící v Praze, hledáme zkušeného kandidáta na pozici:

Náplň práce:

  • uskutečňování strategie divize
  • prodej, prezentace a předvádění nabíjecích systémů akumulátorů a baterií a souvisejících služeb
  • cenová vyjednávání
  • péče o stávající zákazníky a obchodní partnery a akvizice nových zákazníků a obchodních partnerů
  • plánování a realizace aktivit pro podporu prodeje (výstavy, veletrhy)
  • spolupráce při plánování a realizaci obchodní strategie
  • spolupráce při plánování a realizaci interních a externích školení
  • spolupráce při plánování rozpočtu
  • poskytování informací a zpětné vazby o zákaznících a situaci na
  • komunikace a vzájemné sdílení informací
  • spolupráce při zavádění nových produktů

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ elektrotechnického nebo obchodního směru
  • prokazatelná úspěšná praxe v oblasti prodeje alespoň 2 roky
  • zkušenosti z oblasti bateriových systémů, vysokozdvižných vozíků nebo manipulační techniky výhodou
  • uživatelská znalost MS Office
  • znalost ČJ (rodilý mluvčí), komunikativní znalost AJ / NJ podmínkou
  • velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • pozitivní osobnost s reprezentativním vystupováním a orientací na zákazníka
  • schopnost týmové práce, samostatnost a zodpovědnost při dosahování cílů
  • dobré logické a strategické myšlení, ochota dále se vzdělávat
  • časová flexibilita
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • mzdové ohodnocení odpovídající předchozím zkušenostem
  • proškolení v oblasti interních procesů a produktů
  • pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 13. plat, notebook, mobilní telefon, automobil i k soukromým účelům a další zaměstnanecké benefity
  • místo výkonu práce Praha

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz