OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – PRODEJCE NÁKLADNÍCH VOZIDEL

Auto - moto / Prodej a obchod · Středočeský kraj

Pro stabilní zahraniční společnost, která prodává, zajišťuje profesionální servis, produkuje nákladní automobily, hledáme kandidáta na pozici Obchodní zástupce – Prodejce nákladních vozidel pro region Praha a Střední Čechy. Pozice je vhodná jak pro zkušené kandidáty, tak i pro juniorní kandidáty, nedávné absolventy škol, kteří se aktivně zajímají o obchodní pozice v auto-moto oblasti a mají energii, chuť a proaktivní přístup k práci v obchodě, v komunikaci s klienty, se zákazníky.

Budete zajímavým kandidátem jestliže máte:

– SŠ vzdělání – technický nebo ekonomický obor

– Pracovní zkušenosti, ideálně na obchodní pozici v oblasti automotive

– Povědomí a zájem o obor a trh nákladních vozidel

– Znalost AJ vítána – možnost využívání v komunikaci s centrálou a dalšími pobočkami

– Uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint)

– Komunikativnost, spolehlivost, samostatnost

– Alespoň částečná technická znalost automobilů

– Obchodní a prezentační dovednosti

– Schopnost empatického, proklientského přístupu k zákazníkům

– Schopnost zvládat pracovní stres, flexibilitu, spolehlivost

– Aktivní řidičský průkaz (skupina B)

Mezi hlavní náplň práce patří:

– Denní komunikace se zákazníky – telefon, mail, osobní schůzky

– Cestování po zákaznících kombinované se schůzkami na centrále, plánování

– Monitoring konkurence, sledování trhu automotive

Motivující a zajímavé by pro Vás pracovně mohlo být:

– Získání zajímavé dlouhodobé práce ve stabilní mezinárodní společnosti

– Finanční ohodnocení rozložené na fixní plat a provize s reálně dosažitelnými prodejními výsledky

– Samostatná, zodpovědná práce

– Příjemný kolektiv zkušených kolegů a kolegyň

– Možnost profesního růstu

– Nástup možný ihned nebo dohodou

V případě vašeho zájmu se těšíme na Váš profesní životopis!

V případě zájmu zašlete životopis na adresu alice@openn.cz

V případě zájmu prosíme vyplňte následující poptávkový formulář:

    Zasláním životopisu a dalších dokumentů, udělujte souhlas se zařazením svých osobních údajů do databáze personální agentury OPENN s.r.o. a s jejich dalším zpracováním za účelem zprostředkování zaměstnání a souvisejících služeb.

    Vytisknout nabídku