OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – SAFETY, INDUSTRY / ZČ, SČ

Ostraha a bezpečnost / Prodej a obchod / Výroba a průmysl · Středočeský kraj

Pro významnou zahraniční společnost z oblasti bezpečnostní techniky a ochranných prostředků hledáme Obchodně-technického zástupce pro oblast INDUSTRY ( divize Safety) s praxí v oblasti obchodu ideálně s technickým zaměřením apod. pro region severní Čechy, západní Čechy a část střední Čechy. Pozice je vhodná i pro zkušěnější i pro juniornější kandidáty s obchodním zaměřením.

Pro tuto pozici je důležitý zájem o obchod a prozákaznické nastavení, odborné školení firmou doplní vaše další nutné znalosti.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ obchodního, technického směru apod.
  • zkušenosti s aktivním prodejem ideálně technických produktů
  • praxe na obdobné pozici alespoň 2-3 roky
  • seriózní vystupování a přístup k zákazníkům, obchodního ducha
  • samostatné rozhodování, logické myšlení, vztah k technice
  • velmi dobré prezentační schopnosti, komunikativnost, flexibilitu
  • komunikativní znalost AJ ( odborná školení, podklady, materiály)
  • řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:

  • péče o stávající zákazníky, řešení požadavků a udržování vztahů
  • akviziční činnost ve společnostech z oblasti průmyslu, výroby, energetiky v části Čech
  • denní práce v terénu, prezentace produktů ( detektory, analyzátory, ochranné prostředky) na místě
  • plnění obchodního plánu a stanovené obchodní strategie
  • přípravy nabídek, prezentací, kalkulací, práce v interním CRM systému
  • zastřešení a obchodní vedení jednotlivých zakázek
  • odborné poradenství a konzultace, správa výpůjček demo techniky zákazníkům
  • komunikace s dalšími týmy napříč společností ( marketing, finance, logistika..)
  • reporting, pravidelná měsíční setkání na centrále v Praze

Nabízíme:

  • zajímavou a samostatnou odbornou obchodní pozici
  • odborné zaškolení v ČR a zahraničí v AJ
  • motivující finanční benefity s bonusovou složkou
  • mobil, notebook, osobní automobil k dispozici dle potřeby
  • přátelský tým, příjemné pracovní prostředí
  • nástup možný ihned či dohodou

V případě vašeho zájmu neváhejte zaslat své CV v ČJ, případně AJ.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz

V případě zájmu prosíme vyplňte následující poptávkový formulář:

    Zasláním životopisu a dalších dokumentů, udělujte souhlas se zařazením svých osobních údajů do databáze personální agentury OPENN s.r.o. a s jejich dalším zpracováním za účelem zprostředkování zaměstnání a souvisejících služeb.

    Vytisknout nabídku