Obchodní zástupce – Sales manager – CHEMIE (analyzátory)

Chemický průmysl / Farmacie / Prodej a obchod · Praha

Pro zahraniční společnost z oblasti prodeje diagnostické techniky pro průmysl a další oblasti hledáme kandidáta na pozici Obchodního zástupce – Sales konzultanta se vzděláním v oblasti chemie. Produkty jsou přístroje / analyzátory na měření fyzikálních a chemických veličin př. PH, vodivost apod. Pozice je zaměřena na péči o stálé zákazníky v oblasti chemie, farmacie, energetiky, potravinářského průmyslu apod. Region bude po zapracování ČR a SR.

Požadujeme:
– SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na chemii
– 2-3 roky praxe v oblasti obchodu, práce se zákazníkem
– zaměření na zákazníka, na vztahy a na výsledek a obchod
– proaktivitu, drive, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
– dobré organizační a komunikační dovednosti
– AJ- alespoň komunikativní ( školení, manuály..) nebo NJ
– Ř.P. sk. B a ochotu cestovat

Pracovní náplň:
– péče o stávající zákazníky, řešení požadavků a udržování vztahů
– okrajově akviziční činnosti, pokud by byla příležitost
– pravidelné cesty za zákazníky po Slovensku a Čechách
– prezentace produktů na místě, odborné poradenství
– plnění obchodního plánu a stanovené obchodní strategie
– přípravy nabídek, prezentací, marketingová podpora
– komunikace s dalšími týmy napříč společností

Nabízíme:
– zajímavou, samostatnou práci
– odborné zaškolení a příjemné kolegy
– odpovídající finanční ohodnocení, prémie
– pravidelné vzdělávání, týden dovolené navíc
– auto, mobil, notebook, home office
– nástup dohodou

V případě vašeho zájmu zašlete své CV.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz